AM2400B1589
Anatech Electronics Inc.
Produkt-Nr.:
AM2400B1589
Beschreibung:
2400 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTE
Benutzer handbuch
Insertion Loss 2dB
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.720" L x 0.550" W (18.29mm x 13.97mm)
Height (Max) 0.190" (4.83mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case 12-SMD Module
Bandwidth 60 MHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Frequency 2.4GHz Center
Filter Type Band Pass
Package Tape & Box (TB)
Impedance 50Ohm