Texas Instruments
Produkt-Nr.:
AM2634COMFHAZCZR
Hersteller:
Paket:
324-NFBGA (15x15)
Charge:
-
Beschreibung:
IC MCU 64BIT 256KB TCM 324NFBGA
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$22.8
$22.8
10
$21.0273
$210.273
25
$20.08224
$502.056
100
$17.95595
$1795.595
250
$17.129032
$4282.258
500
$16.302095
$8151.0475
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Core Processor | ARM® Cortex®-R5F |
| Speed | 400MHz |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C (TJ) |
| Program Memory Type | Tightly Coupled Memory (TCM) |
| RAM Size | 2M x 8 |
| Number of I/O | 140 |
| Peripherals | AES, DMA, POR, PWM, SHA, TRNG, WDT |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 324-NFBGA (15x15) |
| Oscillator Type | Internal |
| EEPROM Size | - |
| Series | Sitara™ |
| Package / Case | 324-LFBGA |
| Core Size | 32-Bit Quad-Core |
| Mfr | Texas Instruments |
| Connectivity | CANbus, Ethernet, I²C, MMC/SDIO, QSPI, SPI, UART/USART |
| Program Memory Size | 256KB (256K x 8) |
| Data Converters | A/D 6x12b SAR; D/A 1x12b |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 1.14V ~ 1.26V |