AM3320B1558
Anatech Electronics Inc.
Produkt-Nr.:
AM3320B1558
Beschreibung:
3320 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTE
Benutzer handbuch
Insertion Loss 3.2dB
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 1.339" L x 0.551" W (34.00mm x 14.00mm)
Height (Max) 0.197" (5.00mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case 10-SMD Module
Bandwidth 240 MHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Frequency 3.32GHz Center
Filter Type Band Pass
Package Tape & Box (TB)
Impedance 50Ohm