AM353B1570
Anatech Electronics Inc.
Produkt-Nr.:
AM353B1570
Beschreibung:
353 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTER
Benutzer handbuch
Insertion Loss 3dB
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 1.000" L x 0.500" W (25.40mm x 12.70mm)
Height (Max) 0.264" (6.70mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case 8-SMD Module
Bandwidth 46 MHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Frequency 353MHz Center
Filter Type Band Pass
Package Tape & Box (TB)
Impedance 50Ohm