AM3850B1563
Anatech Electronics Inc.
Produkt-Nr.:
AM3850B1563
Beschreibung:
3800-3900 MHZ CERAMIC BAND PASS
Benutzer handbuch
Insertion Loss 4dB
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 1.039" L x 0.551" W (26.40mm x 14.00mm)
Height (Max) 0.195" (4.95mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case 16-SMD Module
Bandwidth 100 MHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Frequency 3.85GHz Center
Filter Type Band Pass
Package Tape & Box (TB)
Impedance 50Ohm