AM428B1048
Anatech Electronics Inc.
Produkt-Nr.:
AM428B1048
Beschreibung:
428 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTER
Benutzer handbuch
Insertion Loss 3dB
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.902" L x 0.709" W (22.90mm x 18.00mm)
Height (Max) 0.197" (5.00mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case 12-SMD Module
Bandwidth 33 MHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Frequency 428.5MHz Center
Filter Type Band Pass
Package Tape & Box (TB)
Impedance 50Ohm