AM491S153
Anatech Electronics Inc.
Produkt-Nr.:
AM491S153
Beschreibung:
491 MHz Saw Filter
Auf Lager : 144
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 5
Benutzer handbuch
Insertion Loss 2.5dB
Applications Cellular, CDMA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Height (Max) 0.051" (1.30mm)
Product Status Active
Ratings -
Frequency - Center 491.2MHz
Series -
Package / Case 6-SMD, No Lead
Bandwidth 4.5MHz