AM70CR275
Anatech Electronics Inc.
Produkt-Nr.:
AM70CR275
Beschreibung:
70 MHZ CRYSTAL FILTER
Benutzer handbuch
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Insertion Loss 9dB
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 2.750" L x 0.600" W (69.85mm x 15.24mm)
Height (Max) 0.420" (10.67mm)
Product Status Active
Frequency - Center 70 MHz
Series -
Package / Case Module
Bandwidth 70 kHz