AM978B1446
Anatech Electronics Inc.
Produkt-Nr.:
AM978B1446
Beschreibung:
978 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTER
Benutzer handbuch
Insertion Loss 3dB
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 1.272" L x 0.472" W (32.30mm x 12.00mm)
Height (Max) 0.248" (6.30mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case Monoblock, 5 PC Pad
Bandwidth 800 kHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Frequency 978MHz Center
Filter Type Band Pass
Package Tape & Box (TB)
Impedance 50Ohm