AM978B993
Anatech Electronics Inc.
Produkt-Nr.:
AM978B993
Beschreibung:
978 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTER
Benutzer handbuch
Insertion Loss 3dB
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 1.161" L x 0.453" W (29.50mm x 11.50mm)
Height (Max) 0.260" (6.60mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case Monoblock, 2 PC Pad
Bandwidth 10 MHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Frequency 978MHz Center
Filter Type Band Pass
Package Tape & Box (TB)
Impedance 50Ohm