Panasonic Electronic Components
Produkt-Nr.:
AMB345905
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
SENSOR REFL LONG V TYPE W/OSC
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Operating Temperature | -25°C ~ 75°C (TA) |
| Sensing Distance | 19.7" (50cm) 1.6' |
| Output Type | PNP - Open Collector |
| Trigger Type | Internal |
| Product Status | Obsolete |
| Series | MA |
| Detection Pattern | Long |
| Package / Case | Box |
| Sensor Type | Area Reflective |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 5.5V |
| Mfr | Panasonic Electronic Components |
| Features | Vertical Mount Type |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | AMB345 |