Texas Instruments
Produkt-Nr.:
AMC1306M25EDWVR
Hersteller:
Paket:
8-SOIC
Charge:
-
Beschreibung:
REINFORCED ISOLATED MODULATOR WI
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$10.374
$10.374
10
$9.5342
$95.342
25
$9.139
$228.475
100
$8.0522
$805.22
250
$7.657
$1914.25
500
$7.163
$3581.5
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Data Interface | CMOS, Serial |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Voltage Supply Source | Analog and Digital |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Series | - |
| Type | Sigma-Delta Modulator |
| Package / Case | 8-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Number of Channels | 1 |
| Voltage - Supply | 3V ~ 5.5V, 2.7V ~ 5.5V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Resolution (Bits) | 16 b |
| Sampling Rate (Per Second) | 78k |