Texas Instruments
Produkt-Nr.:
AMC23C15DWVR
Hersteller:
Paket:
8-SOIC
Charge:
-
Beschreibung:
DUAL, FAST-RESPONSE, REINFORCED
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$3.9235
$3.9235
10
$3.52735
$35.2735
25
$3.3345
$83.3625
100
$2.8899
$288.99
250
$2.7417
$685.425
500
$2.46012
$1230.06
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Propagation Delay (Max) | 410ns |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| CMRR, PSRR (Typ) | - |
| Output Type | Open-Drain |
| Current - Output (Typ) | 4mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Voltage - Input Offset (Max) | - |
| Series | - |
| Type | Window |
| Package / Case | 8-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Mfr | Texas Instruments |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±) | 2.7V ~ 5.5V, 3V ~ 27V |
| Number of Elements | 2 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Input Bias (Max) | 0.025µA @ 5.5V |
| Hysteresis | 25mV |
| Current - Quiescent (Max) | 4.3mA |