Panasonic Electronic Components
Produkt-Nr.:
AMG8854M01
Hersteller:
Paket:
14-SMD Module
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
SENSOR DGTL -20C-100C 14SMD MOD
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$56.297
$56.297
10
$47.4107
$474.107
25
$44.44746
$1111.1865
100
$42.965935
$4296.5935
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Sensing Temperature - Local | -20°C ~ 100°C |
| Operating Temperature | -20°C ~ 100°C |
| Test Condition | - |
| Sensing Temperature - Remote | - |
| Output Type | I²C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 14-SMD Module |
| Accuracy - Highest (Lowest) | ±3°C |
| Series | Grid-EYE |
| Package / Case | 14-SMD Module |
| Sensor Type | Digital, Infrared (IR) |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 5.5V |
| Mfr | Panasonic Electronic Components |
| Features | Sleep Mode, Standby Mode, Thermal Array |
| Package | Tray |
| Resolution | - |
| Base Product Number | AMG885 |