Eaton - Bussmann Electrical Division
Produkt-Nr.:
AMI-200
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
FUSE AUTO 200A 32VDC BOLT DOWN
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Operating Temperature | - |
| Response Time | Slow Blow |
| Color | - |
| Approval Agency | - |
| Current Rating (Amps) | 200 A |
| Fuse Type | Automotive |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | 2kA |
| Mounting Type | Bolt Mount |
| Size / Dimension | 1.181" Dia x 2.087" L (30.00mm x 53.00mm) |
| Product Status | Active |
| Series | AMI |
| Voltage Rating - DC | 32 V |
| Package / Case | Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) |
| Mfr | Eaton - Bussmann Electrical Division |
| Package | Bulk |