AML51-H10K
Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Produkt-Nr.:
AML51-H10K
Beschreibung:
BUTTON FOR SWES AND INDICATORS
Benutzer handbuch
Series AML51
Shape Rectangular
For Use With/Related Products AML 11, 21, 31 Series
Size 25.00mm L x 15.00mm W x 10.00mm H