Broadcom Limited
Produkt-Nr.:
AMMP-6333-TR2G
Hersteller:
Paket:
8-SMD (5x5)
Charge:
-
Beschreibung:
IC RF AMP LMDS 18GHZ-33GHZ 8SMD
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 230mA |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 8-SMD (5x5) |
| Series | - |
| Package / Case | 8-QFN |
| Voltage - Supply | 2V |
| Test Frequency | - |
| Mfr | Broadcom Limited |
| Frequency | 18GHz ~ 33GHz |
| Noise Figure | - |
| P1dB | 20.5dBm |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| RF Type | LMDS, MMDS |
| Gain | 16dB |
| Base Product Number | AMMP-6333 |