Panasonic Electric Works
Produkt-Nr.:
AMN24112
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
SENSOR MOTION ANA 10M 5V WHT PCB
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Operating Temperature | -20°C ~ 60°C (TA) |
| Sensing Distance | 394" (10m) 32.8' |
| Output Type | Analog |
| Trigger Type | Internal |
| Product Status | Active |
| Series | AMN |
| Detection Pattern | 10m |
| Package / Case | Cylinder |
| Sensor Type | PIR (Passive Infrared) |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 5.5V |
| Mfr | Panasonic Electric Works |
| Features | Long Distance Lens, White |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | AMN241 |