Bud Industries
Produkt-Nr.:
AN-2850
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
BOX ALUM NAT 3.540"L X 1.420"W
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Area (L x W) | 5.03in² (32.5cm²) |
| Color | Natural |
| Material | Metal, Aluminum |
| Size / Dimension | 3.540" L x 1.420" W (89.92mm x 36.07mm) |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Obsolete |
| Weight | 0.375 lb (170.1 g) |
| Ratings | IP65, NEMA 1,2,4,4X,12,13, UL-508 |
| Design | Cover Included |
| Thickness | 0.110" (2.79mm) |
| Series | AN |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Container Type | Box |
| Mfr | Bud Industries |
| Features | Mounting Flange, PCB Supports, Watertight |
| Height | 1.180" (29.97mm) |
| Package | Box |