Bud Industries
Produkt-Nr.:
AN-2866-A
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
BOX ALUM NATURAL 6.3"L X 3.940"W
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$26.03
$26.03
10
$21.7075
$217.075
100
$19.522595
$1952.2595
250
$18.40625
$4601.5625
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Area (L x W) | 24.8in² (160cm²) |
| Color | Natural |
| Material | Metal, Aluminum |
| Size / Dimension | 6.300" L x 3.940" W (160.02mm x 100.08mm) |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Weight | 0.322 lb (146.06 g) |
| Ratings | IP68, NEMA 4X,6,6P,12,13 |
| Design | Cover Included |
| Thickness | 0.098" (2.49mm) |
| Series | AN-A |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Container Type | Box |
| Mfr | Bud Industries |
| Features | Mounting Flange, PCB Supports, Watertight |
| Height | 2.362" (60.00mm) |
| Package | Bulk |