Bud Industries
Produkt-Nr.:
AN-2900
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
BOX ALUM BLACK 3.950"L X 3.020"W
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$36.765
$36.765
10
$30.685
$306.85
100
$27.5975
$2759.75
250
$25.946856
$6486.714
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Area (L x W) | 11.9in² (77cm²) |
| Color | Black |
| Material | Metal, Aluminum |
| Size / Dimension | 3.950" L x 3.020" W (100.33mm x 76.71mm) |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Weight | 0.609 lb (276.24 g) |
| Ratings | IP66, NEMA 1,2,4,4X,12,13 |
| Design | Hinged Door, Lid |
| Thickness | 0.130" (3.30mm) |
| Series | AN |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Container Type | Box |
| Mfr | Bud Industries |
| Features | Mounting Flange, PCB Supports, Watertight |
| Height | 1.980" (50.29mm) |
| Package | Bulk |