Zuhause / Fuses / ANK80-7.5A
minImg
ANK80-7.5A
OptiFuse
Produkt-Nr.:
ANK80-7.5A
Hersteller:
OptiFuse
Beschreibung:
FUSE AUTO 7.5A 80VDC BLADE MICRO
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Response Time -
Color Brown
Approval Agency -
Current Rating (Amps) 7.5 A
Fuse Type Automotive
Breaking Capacity @ Rated Voltage 1kA
Mounting Type Requires Holder
Size / Dimension 0.563" L x 0.157" W x 0.417" H (14.30mm x 4.00mm x 10.60mm)
Product Status Active
Series ANK80
Voltage Rating - DC 80 V