OptiFuse
Produkt-Nr.:
ANM58-5A
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
FUSE AUTOMOTIVE 5A 58VDC BLADE
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$1.0735
$1.0735
10
$1.04785
$10.4785
25
$1.0165
$25.4125
50
$0.85785
$42.8925
100
$0.703
$70.3
250
$0.63555
$158.8875
500
$0.53105
$265.525
1000
$0.46455
$464.55
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | - |
| Response Time | - |
| Color | Tan |
| Approval Agency | - |
| Current Rating (Amps) | 5 A |
| Fuse Type | Automotive |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | 1kA |
| Mounting Type | Requires Holder |
| Size / Dimension | 0.465" L x 0.157" W x 0.354" H (11.80mm x 4.00mm x 9.00mm) |
| Product Status | Active |
| Series | ANM58 |
| Voltage Rating - DC | 58 V |
| Package / Case | Blade, Miniature |
| Mfr | OptiFuse |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | ANM58 |