Zuhause / Fuses / ANR-UL-35A
minImg
ANR-UL-35A
OptiFuse
Produkt-Nr.:
ANR-UL-35A
Hersteller:
OptiFuse
Beschreibung:
FUSE AUTO 35A 32VDC BLADE ATO
Auf Lager : 1900
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Response Time -
Color Dark Green
Approval Agency cURus, ISO8820-3, UL
Current Rating (Amps) 35 A
Fuse Type Automotive
Breaking Capacity @ Rated Voltage 1kA
Mounting Type Requires Holder
Size / Dimension 0.768" L x 0.217" W x 0.547" H (19.50mm x 5.50mm x 13.90mm)
Product Status Active
Series ANR-UL
Voltage Rating - DC 32 V