Panasonic Industrial Automation Sales
Produkt-Nr.:
ANR11511
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
SENSOR OPTICAL 10MM MOD W/CONN
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Operating Temperature | 0°C ~ 50°C (TA) |
| Response Time | - |
| Sensing Distance | 0.394" (10mm) |
| Output Configuration | Analog |
| Sensing Method | Reflective |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Series | LM10 |
| Package / Case | Module, Connector |
| Voltage - Supply | 12V ~ 24V |
| Mfr | Panasonic Industrial Automation Sales |
| Package | Box |
| Base Product Number | ANR115 |