Zuhause / RF Antennas / ANT-2.4-WRT-UFL-100
minImg
ANT-2.4-WRT-UFL-100
Linx Technologies Inc.
Produkt-Nr.:
ANT-2.4-WRT-UFL-100
Beschreibung:
RF ANT 2.4GHZ DOME UFL -100
Auf Lager : 870
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Frequency Range 2.4GHz ~ 2.5GHz
Applications Bluetooth, ISM, Wi-Fi, WLAN, Zigbee™
Number of Bands 1
Ingress Protection -
Termination U.FL (UMCC), IPEX MHF1
Mounting Type Panel Mount
Height (Max) 0.394" (10.00mm)
Product Status Active
RF Family/Standard 802.15.4, Bluetooth, General ISM, WiFi
VSWR 1.5
Series WRT
Antenna Type Dome
Frequency (Center/Band) 2.45GHz
Power - Max 5 W
Mfr Linx Technologies Inc.
Features Cable - 100mm
Return Loss -
Package Bag
Gain 9.1dBi
Frequency Group UHF (2GHz ~ 3GHz)