Linx Technologies Inc.
Produkt-Nr.:
ANT-433-WRT-SMA
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
RF ANT 433MHZ DOME SMA ML PNL MT
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Frequency Range | 425MHz ~ 441MHz |
| Applications | Alarms, ISM, Remote Control, Security Systems |
| Number of Bands | 1 |
| Ingress Protection | - |
| Termination | SMA Male |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Height (Max) | 1.063" (27.00mm) |
| Product Status | Active |
| RF Family/Standard | General ISM |
| VSWR | 1.9 |
| Series | WRT |
| Antenna Type | Dome |
| Frequency (Center/Band) | 400MHz, 410MHz |
| Mfr | Linx Technologies Inc. |
| Features | Cable - 216mm |
| Return Loss | - |
| Package | Bulk |
| Gain | -0.9dBi |
| Frequency Group | UHF (300MHz ~ 1GHz) |
| Base Product Number | ANT-433 |