Red Lion Controls
Produkt-Nr.:
ANT-GW11A153
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
RF ANT 2.4GHZ WHP TILT RP-SMA 4"
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Frequency Range | 2.4GHz ~ 2.48GHz |
| Applications | Bluetooth, WLAN |
| Number of Bands | 1 |
| Ingress Protection | IP65 |
| Termination | RP-SMA Male |
| Mounting Type | Connector Mount |
| Height (Max) | 3.307" (84.00mm) |
| Product Status | Active |
| RF Family/Standard | Bluetooth, WiFi |
| VSWR | - |
| Series | - |
| Antenna Type | Whip, Tilt |
| Frequency (Center/Band) | 2.4GHz |
| Power - Max | 1 W |
| Mfr | Red Lion Controls |
| Features | - |
| Return Loss | -10dB |
| Package | Bulk |
| Gain | 2.3dBi |
| Frequency Group | UHF (2GHz ~ 3GHz) |
| Base Product Number | ANT-GW11 |