ANT80-15A
OptiFuse
Produkt-Nr.:
ANT80-15A
Hersteller:
OptiFuse
Beschreibung:
FUSE AUTO 15A 80VDC BLADE MICRO
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Response Time -
Color Blue
Approval Agency -
Current Rating (Amps) 15 A
Fuse Type Automotive
Breaking Capacity @ Rated Voltage 1kA
Mounting Type Requires Holder
Size / Dimension 0.358" L x 0.157" W x 0.354" H (9.10mm x 4.00mm x 9.00mm)
Product Status Active
Series ANT80
Voltage Rating - DC 80 V