AO20094220
SRA Soldering Products
Produkt-Nr.:
AO20094220
Beschreibung:
AOYUE 220V HOT AIR HEATING ELEME
Auf Lager : 8
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Series Aoyue®
Storage/Refrigeration Temperature -
For Use With/Related Products 850A++, 852A++, 768, 968, 2702, 2702A+, 2703A+