SRA Soldering Products
Produkt-Nr.:
AO968A+SRAKIT1
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
AOYUE 968A+ 4 IN 1 DIGITAL HOT
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Plug Type | - |
| Supplied Tips/Nozzles | AT-5 |
| Wattage | 500W |
| Control/Display Type | Digital |
| Product Status | Active |
| Workstand | 2663 |
| Includes | Heating Element, Iron Stand, Micro Tweezers, Power Cord, Soldering Iron, Tips |
| Series | Aoyue® |
| Type | Rework, Soldering |
| Base Unit | - |
| Number of Channels | 1 |
| Voltage - Output | 24V |
| Mfr | SRA Soldering Products |
| Supplied Iron, Tweezer, Handle | AOC009 |
| Temperature Range | 212°F ~ 896°F (100°C ~ 480°C) |
| Features | - |
| Tip Cleaner | - |
| Package | Box |
| Voltage - Input | 110V |