C&K
Produkt-Nr.:
AP2D207TZBE
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
SWITCH PUSH SPST-NO 0.125A 125V
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$18.031
$18.031
10
$16.37705
$163.7705
25
$15.64118
$391.0295
40
$14.813112
$592.52448
80
$14.261048
$1140.88384
240
$13.340926
$3201.82224
480
$11.386938
$5465.73024
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Illumination Type, Color | LED, Blue |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Ingress Protection | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Actuator Marking | No Marking |
| Termination Style | Solder Lug |
| Actuator Type | Round, Button, Domed |
| Panel Cutout Dimensions | Circular - 13.80mm Dia |
| Current Rating (Amps) | 125mA (AC), 200mA (DC) |
| Circuit | SPST-NO |
| Mounting Type | Panel Mount, Front |
| Mechanical Life | 1,000,000 Cycles |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | 3.8 VDC |
| Series | AP |
| Voltage Rating - DC | 24 V |
| Type | Standard, Illuminated |
| Switch Function | Off-Mom |
| Voltage Rating - AC | 125 V |
| Electrical Life | 1,000,000 Cycles |
| Mfr | C&K |
| Features | - |
| Package | Tray |
| Color - Actuator/Cap | Black |
| Base Product Number | AP2D207 |