C&K
Produkt-Nr.:
AP4E500TZBE
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
SWITCH PUSH SPST-NO 0.125A 125V
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$11.685
$11.685
10
$10.55545
$105.5545
25
$10.04758
$251.1895
40
$9.539662
$381.58648
80
$9.200874
$736.06992
240
$8.63645
$2072.748
480
$7.902632
$3793.26336
960
$6.986062
$6706.61952
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Illumination Type, Color | - |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Ingress Protection | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Actuator Marking | No Marking |
| Termination Style | Solder Lug |
| Actuator Type | Round, Button |
| Panel Cutout Dimensions | Circular - 13.80mm Dia |
| Current Rating (Amps) | 125mA (AC), 200mA (DC) |
| Circuit | SPST-NO |
| Mounting Type | Panel Mount, Front |
| Mechanical Life | 1,000,000 Cycles |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |
| Series | AP |
| Voltage Rating - DC | 24 V |
| Type | Standard |
| Switch Function | Off-Mom |
| Voltage Rating - AC | 125 V |
| Electrical Life | 1,000,000 Cycles |
| Mfr | C&K |
| Features | - |
| Package | Tray |
| Color - Actuator/Cap | Yellow |
| Base Product Number | AP4E500 |