Kingbright
Produkt-Nr.:
APB3227SURKCGKC
Hersteller:
Paket:
SMD
Charge:
-
Beschreibung:
LED GREEN/RED CLEAR SMD
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.589
$0.589
10
$0.36005
$3.6005
100
$0.206815
$20.6815
1000
$0.161832
$161.832
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Wavelength - Dominant | 570nm Green, 630nm Red |
| Configuration | Independent |
| Lens Transparency | Clear |
| Viewing Angle | 140° |
| Color | Green, Red |
| Current - Test | 20mA Green, 20mA Red |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 3.20mm L x 2.70mm W |
| Millicandela Rating | 55mcd Green, 80mcd Red |
| Product Status | Active |
| Height (Max) | 1.10mm |
| Supplier Device Package | SMD |
| Lens Style | Rectangle with Flat Top |
| Series | - |
| Package / Case | 1210 (3225 Metric) |
| Mfr | Kingbright |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 2.1V Green, 1.95V Red |
| Features | - |
| Lens Color | Colorless |
| Wavelength - Peak | 574nm Green, 645nm Red |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Lens Size | 2.00mm x 2.70mm |
| Base Product Number | APB3227 |