Kingbright
Produkt-Nr.:
APBD3224LQBDCGKC
Hersteller:
Paket:
4-SMD
Charge:
-
Beschreibung:
LED BLUE/GREEN CLEAR 4SMD
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.7125
$0.7125
10
$0.4655
$4.655
100
$0.305045
$30.5045
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Wavelength - Dominant | 465nm Blue, 570nm Green |
| Configuration | Independent |
| Lens Transparency | Clear |
| Viewing Angle | 20° |
| Color | Blue, Green |
| Current - Test | 2mA Blue, 2mA Green |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 3.20mm L x 2.40mm W |
| Millicandela Rating | 30mcd Blue, 30mcd Green |
| Product Status | Active |
| Height (Max) | 2.50mm |
| Supplier Device Package | 4-SMD |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Series | HELI Colour |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Mfr | Kingbright |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 2.7V Blue, 1.9V Green |
| Features | - |
| Lens Color | Colorless |
| Wavelength - Peak | 460nm Blue, 574nm Green |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Lens Size | 1.80mm Dia |
| Base Product Number | APBD3224 |