Zuhause / Fixed Inductors / APCA00070745150M00
minImg
APCA00070745150M00
Chilisin Electronics
Produkt-Nr.:
APCA00070745150M00
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 2A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.189" (4.80mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 2.6 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.291" L x 0.276" W (7.40mm x 7.00mm)
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 66mOhm Max
Inductance 15 µH