Kingbright
Produkt-Nr.:
APDA3020LSYCK/J3-PF
Hersteller:
Paket:
2-SMD
Charge:
-
Beschreibung:
LED YELLOW CLEAR 2SMD R/A
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.4845
$0.4845
10
$0.3211
$3.211
100
$0.21242
$21.242
1000
$0.164008
$164.008
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Wavelength - Dominant | 590nm |
| Configuration | Standard |
| Lens Transparency | Clear |
| Viewing Angle | 10° |
| Color | Yellow |
| Current - Test | 2mA |
| Mounting Type | Surface Mount, Right Angle |
| Size / Dimension | 3.00mm L x 2.80mm W |
| Millicandela Rating | 500mcd |
| Product Status | Active |
| Height (Max) | 2.00mm |
| Supplier Device Package | 2-SMD |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Series | - |
| Package / Case | 2-SMD, No Lead |
| Mfr | Kingbright |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 1.85V |
| Features | - |
| Lens Color | Colorless |
| Wavelength - Peak | 590nm |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Lens Size | 1.90mm Dia |
| Base Product Number | APDA3020 |