Broadcom Limited
Produkt-Nr.:
APDS-9103-L22
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
SENSOR REFLECTIVE OFFICE 4LEAD
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C |
| Current - Collector (Ic) (Max) | 20 mA |
| Response Time | 3µs, 4µs |
| Sensing Distance | 0.394" (10mm) |
| Output Type | Phototransistor |
| Sensing Method | Reflective |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Obsolete |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) | 30 V |
| Series | - |
| Package / Case | Radial |
| Mfr | Broadcom Limited |
| Package | Bulk |
| Current - DC Forward (If) (Max) | 60 mA |