Zuhause / RF Antennas / APKD1507G2-0100S
minImg
APKD1507G2-0100S
Abracon LLC
Produkt-Nr.:
APKD1507G2-0100S
Hersteller:
Abracon LLC
Beschreibung:
GPS/GLONASS ACTIVE PATCH ANTENNA
Auf Lager : 228
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Frequency Range 1.575GHz, 1.598GHz ~ 1.605GHz
Applications Galileo, GLONASS, GNSS, GPS
Number of Bands 2
Ingress Protection -
Termination IPEX-1(F)
Mounting Type Connector Mount
Height (Max) 0.280" (7.00mm)
Product Status Active
RF Family/Standard Navigation
VSWR 2
Series APK
Antenna Type Ceramic Patch
Frequency (Center/Band) 1.575GHz, 1.602GHz
Mfr Abracon LLC
Features Cable - 100mm
Package Tray
Gain 1dBi
Frequency Group UHF (1GHz ~ 2GHz)