APM2T60P200064GAN-HTM1
Apacer Memory America
Produkt-Nr.:
APM2T60P200064GAN-HTM1
Beschreibung:
SSD 64GB M.2 MLC SATA III 3.3V
Benutzer handbuch
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Speed - Write 160MB/s
Current - Max 360mA (Typ)
Size / Dimension 60.00mm x 22.00mm x 3.65mm
Product Status Discontinued at Digi-Key
Memory Type Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (MLC)
Weight -
Form Factor M.2 Module
Series P200-M
Speed - Read 405MB/s
Type SATA III
Memory Size 64GB
Voltage - Supply 3.3V