APPM00050524102XYE
Chilisin Electronics
Produkt-Nr.:
APPM00050524102XYE
Beschreibung:
CMC 2.1A 2LN 1K OHM SMD AEC-Q200
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 68mOhm
Impedance @ Frequency 1 kOhms @ 100 MHz
Approval Agency -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.185" L x 0.177" W (4.70mm x 4.50mm)
Height (Max) 0.094" (2.40mm)
Product Status Active
Ratings AEC-Q200
Series APPM
Voltage Rating - DC 50V
Package / Case Horizontal, 4 PC Pad
Number of Lines 2
Current Rating (Max) 2.1A