Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Produkt-Nr.:
APS00B
Hersteller:
Paket:
8-SOIC
Charge:
-
Beschreibung:
SENSOR ANGLE 90DEG SMD
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$6.5455
$6.5455
10
$5.23925
$52.3925
25
$4.84614
$121.1535
100
$4.191115
$419.1115
500
$3.929162
$1964.581
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C |
| Termination Style | Gull Wing |
| Actuator Type | External Magnet, Not Included |
| Resistance Tolerance | - |
| For Measuring | Angle |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Rotation Angle - Electrical, Mechanical | 0° ~ 90°, Continuous |
| Series | - |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Output Signal | Clockwise Increase |
| Technology | Magnetoresistive |
| Linearity | - |
| Voltage - Supply | 5V |
| Output | Analog Voltage |
| Mfr | Honeywell Sensing and Productivity Solutions |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Linear Range | - |
| Base Product Number | APS00 |