APS18AFA512G-B3TM1GW
Apacer Memory America
Produkt-Nr.:
APS18AFA512G-B3TM1GW
Beschreibung:
SSD 512GB 1.8" MLC SATA III 5V
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Speed - Write 355MB/s
Current - Max 635mA (Typ)
Size / Dimension 78.50mm x 54.00mm x 5.00mm
Product Status Obsolete
Memory Type Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (MLC)
Form Factor 1.8"
Series SFD18A-M
Speed - Read 505MB/s
Type SATA III
Memory Size 512GB
Voltage - Supply 5V