APS25AF7032G-4BTWT
Apacer Memory America
Produkt-Nr.:
APS25AF7032G-4BTWT
Beschreibung:
SSD 32GB 2.5" SLC SATA III 5V
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Speed - Write 270MB/s
Current - Max 320mA
Size / Dimension 100.00mm x 69.85mm x 6.90mm
Product Status Discontinued at Digi-Key
Memory Type Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (SLC)
Form Factor 2.5"
Series SS210-25
Speed - Read 530MB/s
Type SATA III
Memory Size 32GB
Voltage - Supply 5V