APS25AFB008G-6BTWT
Apacer Memory America
Produkt-Nr.:
APS25AFB008G-6BTWT
Beschreibung:
SSD 8GB 2.5" SLC SATA III 5V
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Speed - Write 105MB/s
Current - Max 275mA
Size / Dimension 100.00mm x 69.84mm x 9.30mm
Product Status Active
Memory Type Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (SLC)
Weight -
Form Factor 2.5"
Series SS210-25
Speed - Read 135MB/s
Type SATA III
Memory Size 8GB
Voltage - Supply 5V