APS25AFB240G-6FTWT
Apacer Memory America
Produkt-Nr.:
APS25AFB240G-6FTWT
Beschreibung:
SSD 240GB 2.5" SLC SATA III 5V
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Speed - Write 440MB/s
Current - Max 475mA
Size / Dimension 100.00mm x 69.84mm x 9.30mm
Product Status Active
Memory Type Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (SLC)
Weight -
Form Factor 2.5"
Series SS210-25
Speed - Read 320MB/s
Type SATA III
Memory Size 240GB
Voltage - Supply 5V