APS25AFB256G-5BTM1GWT
Apacer Memory America
Produkt-Nr.:
APS25AFB256G-5BTM1GWT
Beschreibung:
SSD 256GB 2.5" MLC SATA III 5V
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Speed - Write 390MB/s
Current - Max 560mA
Size / Dimension 100.00mm x 69.84mm x 9.30mm
Product Status Active
Memory Type Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (MLC)
Weight -
Form Factor 2.5"
Series SU210-25
Speed - Read 505MB/s
Type SATA III
Memory Size 256GB
Voltage - Supply 5V