APS25AFB512G-B3TMWT
Apacer Memory America
Produkt-Nr.:
APS25AFB512G-B3TMWT
Beschreibung:
SSD 512GB 2.5" MLC SATA III 5V
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Speed - Write 355MB/s
Current - Max 635mA (Typ)
Size / Dimension 100.0mm x 69.84mm x 9.30mm
Product Status Obsolete
Memory Type Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (MLC)
Form Factor 2.5"
Series SM210-25
Speed - Read 505MB/s
Type SATA III
Memory Size 512GB
Voltage - Supply 5V