OptiFuse
Produkt-Nr.:
APX-35A
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
FUSE AUTO 35A 32VDC BLADE MAX
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Operating Temperature | - |
| Response Time | - |
| Color | - |
| Approval Agency | ISO8820-3, SAE-J1888 |
| Current Rating (Amps) | 35 A |
| Fuse Type | Automotive |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | - |
| Mounting Type | Requires Holder |
| Size / Dimension | 1.169" L x 0.350" W x 0.850" H (29.70mm x 8.90mm x 21.60mm) |
| Product Status | Active |
| Series | APX |
| Voltage Rating - DC | 32 V |
| Package / Case | Blade, Max |
| Mfr | OptiFuse |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | APX-35 |