Phihong USA
Produkt-Nr.:
AQ27E-59CFA-H
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
AC/DC WALL ADP 5V/9V/12V/15V 27W
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$16.454
$16.454
10
$16.283
$162.83
25
$16.1215
$403.0375
100
$15.4755
$1547.55
250
$15.304614
$3826.1535
500
$14.430557
$7215.2785
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | 0°C ~ 40°C |
| Polarization | - |
| Input Type | Fixed Blade |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Form | Wall Mount (Class II) |
| Output Connector | USB C Receptacle |
| Approval Agency | IEC |
| Input Connector | CEE 7/16 |
| Size / Dimension | 1.81" L x 0.91" W x 2.83" H (46.0mm x 23.0mm x 72.0mm) |
| Product Status | Active |
| Current - Output (Max) | 3A, 3A, 2.25A, 1.8A |
| Series | AQ27E (27W) |
| Power (Watts) | 27 W |
| No Load Power Consumption | 75mW (Max) |
| Region Utilized | Europe |
| Cord Length | - |
| Efficiency | Level VI, CoC Tier 2 |
| Voltage - Output | 5V, 9V, 12V, 15V |
| Standard Number | 60950-1 |
| Mfr | Phihong USA |
| Package | Box |
| Voltage - Input | 90 ~ 264 VAC |
| Base Product Number | AQ27E |